HUB.PROMUSEUM
Про проєкт

Платформа HUB.PROMUSEUM створена з метою забезпечення зручного та прозорого процесу розподілу гуманітарної допомоги українським музеям та іншим культурним і пам’яткоохоронним організаціям в умовах війни, що наразі триває в Україні.

Спеціалізований інтернет-майданчик покликаний допомогти оцінити потреби різних інституцій в масштабах всієї країни, забезпечити координацію зусиль окремих волонтерських ініціатив, сприяти оптимізації ресурсів і логістики.

Зокрема, платформа HUB.PROMUSEUM, зокрема, містить:
• Єдиний каталог матеріалів та послуг, що може спільно формуватися усіма зацікавленими ініціативами, менеджерами складів від різних організацій, донорами тощо.
• Кабінет отримувача допомоги із можливістю вибору потрібних позицій з каталогу та оформлення замовлень.
• Кабінет координатора волонтерської ініціативи (представника складу матеріалів, організації-донора тощо), функціонал якого дозволяє оформити пакет допомоги у відповідь на конкретний запит, відстежувати статистику за замовленими та переданими матеріалами, поповнювати єдиний каталог матеріалів та послуг тощо.

Платформа створена за ініціативи Українського національного комітету ICOM у співпраці із Українським центром розвитку музейної справи та Штабом порятунку спадщини.DigiLab.ProMuseum Про проєкт Контакти